Menü

24 Ocak 2014 Cuma

Buav Approved/Hayvan dostu kozmetik ürünleri^^

     Daha önceki alışveriş yazımda yüz maskelerini çok sevdiğimden bahsetmiştim. Şimdi de hayvan dostu bazı ürünlerden bahsedeceğim. Açıkçası ilk aldığımda farkında değildim fakat gözüm bir ambleme takılınca artık aldığım her maskenin arkasına dikkatlice bakar oldum.

Bahsettiğim amblem yukarıda gördüğünüz tavşan imgeli "Buav Approved" amblemidir.
Bu amblemin basılı olduğu ürünler yapılırken kesinlikle hayvanlar üzerinde labaratuvar deneyleri yapılmamıştır. Böylelikle hayvansever insanlar olarak bir nebze içimiz rahat ediyor.Ben bu maskeleri Watsons'lardan alıyorum. 


Arkasında hem o amblemden var hem de kısa bir açıklama yazısı koyup pati izleri basmışlar ve bu benim çok hoşuma gitti. diyorlar ki; "We're vegetarian and animals are our Friends- That's why don't bash bunnies or add bits of animals!"(Biz vejeteryanız ve hayvanlar bizim arkadaşımız. Niçin tavşanlar yada hayvan parçaları ekleyelim!)

Bu maskeler watsons'larda satılıyor olup buav approved amblemine sahip ürünlerdir. Ben ortadaki ve kayısılı olanı beğendim. Narlı olanın kokusundan nefret ettim açıkçası ama beğeneni çıkacaktır muhakkak. Narlı olan kumaş maskeydi ve çok yoğun bir kokusu vardı ve midemi bulandırdı. Ortadakinin kokusu güzeldi, krem maskeydi ve cildime de iyi geldi. Kayısılı ve mangolu olan son maskenin de kokusu fena değildi ve içerisindeki taneciklerle cildinize peeling yaparken cildinizi canlandırıyor. Bu benim favori maskem^^ kokusu, yapısı, ciltte bıraktığı his ve temizleyiciliği şahane^^ ve tüm bunlara ek olarak hayvan dostu bir ürün, e daha ne olsun^^
Bu ürünü de watsons'larda bulabilirsiniz^^Hiç yorum yok:

Yorum Gönder