Menü

18 Temmuz 2014 Cuma

Büşriye Yollarda #1 Amasya


     Yeni bir tag ile yine ben(: N'aber? Büşra ben^^ 

Bu yeni tagda yollara düştüğüm ve yolumun düştüğü neresi varsa oraları göreceksiniz. İlk Büşriye yollarda yazımı Amasya'dan yazıyorum. Aslında otobüste yazacaktım ama üşendim^^ ㅋㅋㅋ

Öncelikle şuan formasyon münasebetiyle buradayım. Lakin bnm için burda olmak sadece formasyon al ve eve tıpış değil. Yeni yerler keşfetmek için şu zamana kadar çok fırsatım olmadı. Umuyorum ki Amasya ile beraber artık bu fırsatın kapıları aralanacak. Velhasıl kelam şuan Amasya'dayım ve becerebildiğim ölçüde buraları gezip sizlere göstermek istiyorum. 

İşte böyle başladı^^
Hiç bilmediğim bir yere giderken en güvenilir otobüs firmasını seçmem gerçekten akıllıca oldu. Ben Kamil Koç firmasıyla geldim buraya. Gebze'den Amasya'ya 60tl'ye geldim ve gerek otobüs içindeki konfor ve hizmet olsun gerekse servis olsun hepsinden çok memnun kaldım. 


Buarada otobüste yeni bir aburcubur keşfettim. Onu aburcuburcu tagıyla mı yayınlasam bilemedim ama sanırım dayanamayacağım ㅋ ㅋ 
Daha ayrıntılı olarak aburcuburcu tagı altında da yayınlarım bu aburcubru. 

Yaklaşık 9 saatlik bir otobüs yolculuğundan sonra Amasya'ya vardık. Ve ilk izlenimlerim çok güzeldi. Otobüsten iner inmez şehir sizi kucaklayan bir tanıdığınız gibiydi. Samimiyetini ve küçük bir yer oluşunu sevdim sanırım. Ben küçük ve kalabalık olmayan şehirlerden hoşlanıyorum. Bu yüzden bu şehri çok seveceğim gibi geliyor bana. Henüz burada ilk günüm bakalım ilerleyen günlerde neler olacak(: 
  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder