Menü

12 Temmuz 2014 Cumartesi

#İnstagram İle Cumartesi 5

Junsu'nun twitter güncellemesinde gördüğüm bu bebekler çok şirin değil mi yahu?^^ Göbekleri, patileri öpülesi, yiyilesi~ kkkk


Ben durup durup kendimi gaza getirecek bir şeyler bulmazsam hiç bir şey yapamıyorum. Kendimi depresyonlarımdan bu şekilde kurtarmaya çalışıyorum. Eğer hayal ediyorsan, yapabilirsin! 

Sanatsal içerikli fotoğraflarıma kendimi konu mankeni olarak kullanıyorum. Bence güzel oluyor^^Artık eski öğrencilerim diyebileceğim Eğitim uygulama iş okulundaki özel çocuklarımdan bana hatıra~
Ellerinize sağlık güzel çocuklarım benim~
Bu nail art işlerine de bir el attım. İleri de devamı gelir belki kim bilir^^


Sanatsal içerikli fotoğraflarıma konu mankeni olduğum bir başka fotoğraf daha^^ Bu kanatlı hırka için de az beklemedim. 45 günde geldi yurtdışından. Kullanılan kumaşın malı pek güzel olmasa da hala çok beğeniyorum bu hırkayı. Nereden nasıl aldığımı merak edenler olursa diye youtube kanalımdaki alışveriş videosunda bundan bahsetmiştim. Alışveriş videosu için buraya chunchun(: 22:14'ten itibaren hırkanın hikayesini dinleyebilir kendisini ayrıntılı görebilirsiniz.Yeni başladığım "Aburcuburcu" serisinin ilk paylaşımı olan Capri-sun^^ Yazısı için buraya chunchun(:
 Ben küçükken bayılırdım bu meyvesuyuna hala bir yerlerde bulunabiliyor olması çok güzel~


Eğer hala görmeyen, duymayan, bilmeyen birileri kaldıysa(: bu benim aşkitellam oluyor. Onun fanart çizimini yaptım. Kim ki senin bu aşkitellan diyenler için buraya chunchun(:


Bir sonraki #İnstagramilecumartesi yazısına kadar hoşçakalın~
Bu arada İnstagram hesabım: eatpraymade
takipleyiniz~

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder