Menü

10 Ağustos 2014 Pazar

JYJ'in Seoul Konseri (09.08.14)Krallar bugün Seoul Olympic Main Stadium'da krallara yaraşır bir konser gerçekleştirdi. İşte konser alanına girişten bir fotoğraf~

Orda olmaya can atarken bilin bakalım ben ne yapıyordum? (Hunharca ders çalışıp sınavlarıma giriyordum :( ) Bu gerçekten adalet olamaz ya.. Neyse hemen toparlayıp konserde ne olup bitmiş anlatayım.

Öncelikle JYJ Turkey ekibine çok teşekkür ediyorum. Zira onlar olmasa JYJ'in bizim varlığımızdan bile haberi olmaz. JYJ'in her etkinliğinde olduğu gibi bu etkinlikte de JYJ Turkey tarafından (sanırım bu kez fanların da desteğiyle) JYJ Turkey çelengi gönderildi. Kardeş ülke Azerbaycan'ın çelengiyle yanyana sergilendi.


Ayrıca 200 kiloluk pirinç çelenginin bulunduğu JYJ İnternational Fans Coalition standında da JYJ Turkey en üstte yerini aldı.Mükemmel bir atmosferle konser alanı tıklım tıklım doluydu.
Bir fanın camerasından şu görüntüye bakıldığında stadyumun ne kadar büyük olduğunu ve şu karınca gibi görünen şeylerin binlerce hayran olduğunu görebilirsiniz. Tebrikler JYJ^^ Tebrikler çocuklar~ Bir kez daha JYJ'in ne olduğunu gösterdiniz. SM nasıl bir şeye kafa tuttuğunu anlasın artık.

 Bu arada konserde konuşmalarda JYJ şöyle demiş: "Stadyumu dolduramayacağımızı düşünmüştük". 

Gerçekten böyle bir şeyi nasıl düşünebildiniz ya~ Bizler JYJ comeback yapsın diye ağaca tırmanan tiplerdik :D Sanırım 29 yaşlarına girdikleri için artık genç gruplar gibi tutulmadıklarını düşündüler(bu benim tahminim). Ama tabiki de böyle bir şey mümkün değil. 
SM'in tüm engellerine rağmen ayakta kalmayı başarıp böylesine fan kitlesine sahip bir grup öyle kolay kolay düşmez, ki bizler bu çocukların her birinin ayrı ayrı ve JYJ olarak samimiyetlerinden ötürü ve hem tek başlarına hem de JYJ olarak çok başarılı oldukları için sevdik. Özetle; JYJ! Tüm endişeleriniz yersiz. Bu fanlar kolay kolay sizlerin peşini bırakacak cinsten değil. Bıraksalardı SM sizi ilk yere düşürdüğünde bir de onlar düşürür, yok ederdi. O yüzden fighting!^^
Engelleme demişken KBS'in Back Seat'i pornografik bulduğu için yasakladığını ve yayınlamadığını biliyor muydunuz? Duyunca tüm sinirlerim tepeme çıktı. Anladık SM'den böylesine ilah gibi korkuyorsunuz da en azından mantıklı bişiler bulsaydınız! Velhasıl kelam hem yasaklayıp hem de JYJ'in bugünkü Seoul konserinde kim vardı bilin bakalım. KBS~ :D Back Seat'te tahrik olmaya mı geldiler dersiniz :D:D

Back Seat'in yasaklanmasıyla ilgili üyelerin aralarında şöyle bir konuşma geçmiş:
"Jaejoong: Bu şarkının oldukça masum olduğunu düşünüyorum ama o yasaklandı.
Yuchun: Çünkü (klipte) Junsu çok seksi dans etti."
:D:D artık onlar bile bu yasaklanma engellenme durumlarıyla dalga geçer olmuşlar canlarım benim ya~

Yine konuşmalarda Yuchun yağmur yağmasından endişelendiğini söylemiş. Ve Junsumuz da heyecandan tüm gece uyuyamadığını söylemiş. (: Ah kıyamam ya~

Bu arada konser alanında çok sinek varmış. Yuchun şöyle demiş: "Belki yaz olduğu içindir, burada çok fazla sinek var." Hatta konsere gelenler de bunun hakkında "sinekler bile JYJ konserini izlemeye gelmiş" diye aralarında espri yapmışlar(:


Konserin ilk bölümünde siyahlı grili kıyafetler içinde gördüğümüz JYJ ikinci bölümde baştan ayağa kırmızı giydi.


Gerçekten röportajlarda da bahsettikleri üzere bu kez JYJ'in kendine has seksiliğini çok net görüyoruz. Just Us albümü olgun adamların doğal seksiliğini ön plana çıkaran bir albüm oldu. 

Ne diyor bu kız yaaauuww! diyenler bir kez de benimle tam şuanda şu klibi izlerse ne dediğimi anlayacaktır.

Neyse ne diyorduk? Seoul Konseri^^ Konserde tamı tamına 25 şarkı söylemişler! Krallara yakışır bir konser olmuş demek ki. Aaah ah~ o konserde olmak vardı. Hem de benim JYJ ile en çok yapmak istediğim şeyi de yapmışlar:( (JYJ'in Be My Girl'ünün remixinde bir dans var ve bunu hayranlarıyla konserlerinde flashmob yapıyorlar.) Ama nedeeeen? neden? nedeeeen? Biz de yapmak istiyoruz JYJ gel artık Türkiye'ye~

Çok dağılmadan toplayayım konser programı şöyle gerçekleşti.
Creation
Be The One(Techno ver)
Baboboy

Konuşma 1

Dad, You There
Let Me See

Video 1

Dear J(Jaejoong solo)
Age 7(Junsu solo)
Lazy Life(Yuchun solo)
Tarantallegra(Junsu solo)
Turn It Up(Junsu solo)
İncredible(Junsu solo)
Walking With Her Spring(Yuchun solo)
I Love You(Yuchun solo)
Butterfly(Jaejoong solo)
Mine(Jaejoong solo)

Video 2

Chajatta

Konuşma 2

So So
Be My Girl
Mission(Dansçıların zamanı)
In Heaven

Konuşma 3

Letting Go
Valentine

Konuşma 4

Back Seat

Yeniden Sahne Alma:
Empty
Get Out

Konuşma 5

Fallen LeavesKonserde olan olayların dedikodusuna devam~ (:

Hayranlar ellerinde "Sizi Özledik" yazan kağıtlarla bir okyanus oluşturmuşlar. Yuchun bunu görünce "Biz de sizi özledik" demiş.. Ah Yuchun emin ol biz sizi çooook çooook fazla özledik~

Konser sırasında konfeti yağmuru yapılmış ve bir konfeti parçası da Junsu'nun yüzünde kalmış. In Heaven performansından sonra Yuchun Junsu'ya "Junsu buraya gel" deyip yüzünde kalan konfetiyi almış. (Yerim ben sizi Yoosu couple :D)

Şimdi de konserden fotoğraflara geçelim. (Çok fotoğraf var konserden, bu yüzden fotoğrafları kolajladım)

Seksi Xia'mızla başlayalım~

That's my Bias~Son olarak Jaejoong~

Son dedikodular, fanların konser sırasında attığı twitler ve üyelerin konuşmalarından bir kesit olsun:

*Siyah ve gümüş takımlar. Jaejoong ve Junsu içlerine gömlek giymemiş. Bir de Jaejoong'un ceketi ilikli değil. Yoochun ise içlerinde en kapalı olan ahahahaha.
*Üstsüz Jaejoong 'Mine'ı söylüyor.
*Mine!! Mükemmeldi. Şarkının sonunda havai fişek gösterisi başladı.
*Stadyumun ne kadar büyük olduğu hakkında şunu söyleyebilirim. Ben Vip'deyim ve bu bölüm 300m daha gidiyor. Gerçekten ihtişamlı.
*Jaejoong Japonya'daki konser turundan sonra, Kore'de bir konser daha vermeyi planladıklarını söyledi.
*JYJ "back seat"ten önce: Jaejoong; "karşınıza yeni bir albümle çıkmayalı uzun zaman olmuştu. Tanıtım videomuzu izlediğimde, sanki çıkışını yeni yapacak olan acemiler gibi hissettim. Üçümüz yine birlikteyiz ve hala genciz. Çok taze hissetmiştim ama şarkımız yasaklandı."
Junsu: "evet. tabiki yasaklanmalıydı en azından bir yayında."(gülüyor euu-kayng kyang)
Yoochun: "yasaklandı çünkü Junsu çok seksi dans etmişti."
Junsu: "şarkımızın yasaklanmasına rağmen.. evet.. hem zaten yasaklanmamış olsaydı yine de tv'ye çıkamazdık."
Yoochun: "Herşey bir tarafa, tv'ye çıkamadığımız için bu konserde sizlerle olmak, sahnede sizlerle buluşmak bizim için çok daha özel ve önemli."
JYJ: "hadi pozitif düşünelim. Sizlerle konserler sayesinde buluşabiliyoruz. Bu yüzden bu anın tadını çıkaralım."

JYJ ve Dansçıları~


Mükemmel insanlar, mükemmel bir albüm, mükemmel hayranlar ve bombastik bir konserden kalanlar bunlardı. Kıskandınız dimi~?? 
Ben çok kıskandım~NOT: Bu arada konser hakkında verdiğim tüm bilgiler JYJ Turkey facebook ve resmi sitesindendir. JYJ resmi sayfası için buraya chunchun(: Facebook sayfası için ise buraya chunchun(:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder