Menü

27 Eylül 2014 Cumartesi

#İnstagram İle Cumartesi 7

İnstagram hesabım: eatpraymade

Zaman zaman okumalar yapıyorum youtube kanalımda ve bunu blogumda da yayınlıyorum. İskender Pala'nın İki Dirhem Bir Çekirdek'inden Ahfeşin Keçisi bölümünü okuduğum bu videonun blogumdaki yazısı için buraya chunchun(:
Youtube kanalımdaki videoya direkt ulaşmak için ise buraya chunchun(:

Sevgilimler iş başında(: Şaka bir yana JYJ'i fena halde seviyorum ben ya~ Her ne kadar biasım Yuchun olsa da ben pek ayrım yapamıyorum üçü arasında. Hepsini ayrı ayrı seviyorum. Her birinin yeri bende ayrı^^20 Ekimde 1 yaşını kutlayacağım miladım olan eatpraymade'im için odama böyle bir güzellik hazırladım. Mukavvadan eat pray made yazsını çıkardım beyaza boyayıp üzerine çeşitli renklerde sıçratma tekniğiyle boya sıçrattım. Herşeyden bir parça koyduğum bal blogumu temsilen eklediğim renkler bu blogun ve benim renkli kişiliğimizi ortaya koyduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda da sade duruşumuzu yansıtan beyaz renk ve yazı stilini kullandım. Bence bir hayli güzel oldu^^Formasyon finallerine çalışmak için kendimi 10 gün kadar odama hapsedişim ve ortaya çıkan kaos~Sınavlara çalışmamak için tüm gücüyle direnen ben(:


30 Ağustos Zafer Bayramı hasebiyle Atatürk'ün az görülmüş bir resmini paylaştım. Bunun gibi pek kimsenin bilmediği görmediği fotoğrafları çok seviyorum(:Sarı Efendi odamın camının altındaki 3 günlük mücadelesinin sonunda 1 Eylül'de evimize giriş yapmayı başardı. Sen bu kadar yaşamak için çaba sarfederken ben tabiki de seni öylece ölüme terkedemezdim bal böceğim. Bir ömür benimle olman dileğiyle~
tombik ellerim görüküyo muuu~?? (:Sen mi ben mi?Formasyon finallerini sorunsuz atlatıp evine dönmek üzere biletini almış mutluluktan uçma selfiesi(:

Okuyan bağyan yanı(: (bu arada Amasya'dan Gebze'ye 2 koltukta bir ben oturdum. OOoooh sefam olsun. Bolca okudum uyudum((: ) Tankx Metro(:Uyku bizde ata sporu^^ Sarı efendi henüz çok küçük olduğundan bolca uyuyor, o uyudukça ben de onunla beraber((:
Emekli Osman amca az önce takma dişlerini bardağa koyup uykuya dalmış gibi görünmüyor mu sizce de?? :D
Eheheh yolculuk esnasında sadece okuma yapmadım elbet bolca da fotoğraf çektim(:

Dudak önemli abi! Hastasıyım şu dudakların. Yuchun'uma bir rakip çıktı(:

İyi geceleeeer~ selcası(:

Running for my life!Tam ciddi olcam bi gülme geliyo töbe(: 
Türk işi İngilizce çeviri:D 
F*k yu mada f*kır(:
Öğretmenliği ben bu çocuk sayesinde seviyorum(: Bu yıl da kavuştuk yine Baran'la^^
Keep calm and love ugly man(:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder