Menü

10 Kasım 2014 Pazartesi

Meme Kanseri Bilinçlendirme Mimi^^

Sevgili the helleaven blogunun sahibesi beni bu mimde mimlemiş. Böyle bir sosyal sorumluluk projesinde beni es geçmediği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Bu mimi blogunda yayınlayıp insanları bilinçlendirmek isteyenlerin yapması gereken şey pembe eşyalarının fotoğrafını çekip "Meme kanseri Bilinçlendirme Mimi" altında paylaşmak ve mime dahil edebildiğimiz kadar çok insan dahil etmek.
Meme kanserine her 8 kadından 1'i hayatının belli bir döneminde yakalanıyor. Her 8 kişiden biri! Bu siz de olabilirsiniz. Bu yüzden yılda 1 kez doktor kontrolüne gidilmeli. Nadir de olsa erkeklerde de görülen bu kanser türü ölümcül olabiliyor, her kanser türünde olduğu gibi. 

Bu mim insanları bu kanser türü hakkında bilgilendirme ve meme kanserine açılmış bir bilinç savaşı. Bu mimi daha öteye taşımak için tek tek bu mimi yapmasını istediğim blogları sıralamayacağım. Bu yazıyı okuyan herkes blogu olan blogunda bu mimi yapsın, olmayanlar sosyal hesaplarından bu yazıyı paylaşsın. Meme kanserine karşı hepimiz birlik olursak en azından bu bilinci geliştirebiliriz.

Fighting!


2 yorum:

  1. Ben de bu mime katilmistim. Duyarliliginiz icin sizi kutlarim. Bu arada siz de desenli bant sevenlerdensiniz sanirim :):)

    YanıtlaSil